Kontakt

Kontaktpersoner

Anders Ekbladh

VD

Telefonnummer:

E-post: anders@ekbladhs.se

Fredrik Nilsson

Arbetsledare Måleri

Telefonnummer: 0418 – 48 66 28

E-post: fredrik@ekbladhs.se

Anders Welin

Arbetsledare Måleri

Telefonnummer: 0418 – 48 66 31

E-post: anders.w@ekbladhs.se

Kennet Sjöholm

Arbetsledare brandskyddsmålning

Telefonnummer: 0418 – 48 66 33

E-post: kennet@ekbladhs.se

Magnus Johansson

Arbetsledare Kakel

Telefonnummer: 0418 – 48 66 27

E-post: magnus@ekbladhs.se

Patrik Fredriksson

Arbetsledare Kakel

Telefonnummer: 0709 - 27 93 26

E-post: patrik@ekbladhs.se

Anders Larsson

Arbetsledare Golv / Fasad

Telefonnummer: 0418 – 48 66 32

E-post: anders.l@ekbladhs.se

Martin Sandberg

Arbetsledare Golv

Telefonnummer: 0736 - 38 58 37

E-post: martin@ekbladhs.se

Henrik Skog

Kalkylator

Telefonnummer: 0418 – 48 66 29

E-post: henrik@ekbladhs.se

Jenny Ekbladh

Administration

Telefonnummer: 0418 – 48 66 25

E-post: jenny@ekbladhs.se

Carina Thulin

Ekonomiansvarig

Telefonnummer: 0418 – 48 66 26

E-post: carina@ekbladhs.se

Jörgen Svensson

Butikssäljare Ballingslöv

Telefonnummer: 0709 – 25 62 90

E-post: jorgen@ekbladhs.se

Kontaktformulär

Här kan du fylla i dina uppgifter så hör vi av oss så snart vi kan för att hjälpa dig!
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.